KURUMSAL
Akçakoca Kulalı Grup'ta en önemli değer İNSAN 'dır. Her aşamada ve her seviyede çalışan personelin düzenli eğitim ve aktivitelerle gelişmesinin sağlanması hedeflenmektedir.

Akçakoca Kulalı Grup, şirketini ve birbirlerini düşünen takımların başarılı olacağına inanır. Başarıyı, distrübütörlüğünü yaptığı firmalar, kendi personeli, ve müşterileri ile iyi ilişkiler üzerine inşa etmiştir.

Birbirini sürekli dinleyerek, açıkça konuşarak ve bilgiyi cömertçe paylaşarak destekler, mükemmel takım çalışmasının sınırları olmadığına ve karşılıklı saygı prensibine dayandığına inanır.

Akçakoca Kulalı Grup, problemin değil, çözümün parçası olmak için çalışır sahip olduğu pozitif yapabiliriz tavrı ile mükemmel sonuçlar elde edebileceğine inanır.

Her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler. Tüm ilişkilerinde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranır.

 


 
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Adres:
Zafer Mahallesi Kaynak Caddesi
No:24 Gümüşler / DENİZLİ

Telefon:
0258 372 00 22

Faks:
0258 372 00 55

Acil Durum:
0541 380 00 08

E-Posta:
info@akcakoca.com.tr
Sosyal Medya / Bizi Takip Edin

 
Akçakoca Kulalı Grup | Tüm Hakları Saklıdır.   |   Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni
Mega Tasarım 2016