KURUMSAL
TARİHÇE

Akçakoca Kulalı Grup 2004 yılında kurulmuş ve dört araç ile KRAFT Distrübütörlüğü yapmaya başlamıştır.

2007 Yılında Kulalı Gıda İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi' nin kurulması ile grup şirketi haline gelmiştir. Akçakoca Kulalı Grup bugün on sekiz firmanın distrübütörü olarak 52 araç ve yaklaşık 85 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Ölçemiyorsan başarılı da olamazsın prensibini benimsemiş olan Akçakoca Kulalı Grup'un birinci önceliği, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirerek ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak ölçerek en iyi hizmet kalitesini oluşturmaktır.

Denizli'de ilk el terminali kullanan şirket olması, Taşıt Tanıma Sistemi ile çalışması, ilk araç filo kiralama sistemine geçmesi, çalışan personelinin maaşlarını bankadan ödemesi gibi sektöründe öncü uygulamaları ile dikkat çekmektedir.

Akçakoca Kulalı Grup, distrübütörlüğünü yaptığı firmaları iş ortağı olarak kabul edip 'Ortak Yönetim' felsefesi ile çalışmaktadır.

 
Bu web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internette çalışmak için çerezler kullanabilir. Bu internet sitesini kullanarak çerezlerin bu web sitesinde kullanılmasını kabul edersiniz.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
Adres:
Zafer Mahallesi Kaynak Caddesi
No:24 Gümüşler / DENİZLİ

Telefon:
0258 372 00 22

Faks:
0258 372 00 55

Acil Durum:
0541 380 00 08

E-Posta:
info@akcakoca.com.tr
Sosyal Medya / Bizi Takip Edin

 
Akçakoca Kulalı Grup | Tüm Hakları Saklıdır.   |   Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni
Mega Tasarım 2016